Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 48 Njoftime Fq. 1 2 3 4 Faqja e parë i mëparshëm e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 3 e 4
   
FURRE PICE ME DRU Kapaciteti 10 pizza normale. Ne gjendje shume te mire pune, 200.000,00 Lekë

200.000 Lekë | 24/08/16

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITEN 19 KOLLTUQE TEK PER BAR KAFE, te pershtatshem per ambient te brendshem. Ne gjendje shume te mire. Çmimi, 7000 Lek cope

7.000 Lek | 23/08/16

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITEN 14 TAVOLINA RESTORANTI, PERMASAT 176X90 CM, 130 KARRIKE, NJE KONDICIONER TOKESOR PLUS PAISJE TE TJERA RESTORANTI.

  23/08/16

Kaloje tek të preferuarit
   
Shiten, 30 krevate+dysheke per moshen 6 vjec, 2 krevate per bebe te pa perdorur+dyshek, 55 karrige drruri fe...

  23/08/16

Kaloje tek të preferuarit
   
Shiten kater frigorifer kollon, tre freskues dhe nje ngrires, 2 frigorifera banak nje eshte freskues pastiçerie dhe nje freskues per...

  23/08/16

Kaloje tek të preferuarit
   
FURRE PICE, me korent, 3 kate. 3 fazore, 90 x100 brenda, per 6 pica. 60.000 leke. Tostier me korrent. Dopio. 30....

20.000 Lek | 23/08/16

Kaloje tek të preferuarit
 
SHITET BANAK DHE KUNDRA BANAK, 4.9 metër linear, çmimi 180.000 lekë i diskutueshëm. Set me 8 tavolia në formë instrumentash muzikor...

180.000 Lek | 23/08/16

Kaloje tek të preferuarit
   
PAJISJE DYQAN MISHI banak frigorifer pastorfrigor, 2.5m x 1.1m. Fetatrice "Fama", dhome frigoriferike 1.65 x 1.65m me pa...

4.500 Euro | 23/08/16

Kaloje tek të preferuarit
   
PAISJE LOKALI Ekspres Faema me gjithe mulli, toster profesionale, zgare me gaz, fritez, pjata inoksi e porcelani, ...

120.000 Lek | 22/08/16

Kaloje tek të preferuarit
   
PAJISJE LOKALI 3 bilardo, me nga 2 pale gure, te kompletuar dhe 1 pingpong, kolltuqe, 3000 Dollarë

3.000 Dollarë | 22/08/16

Kaloje tek të preferuarit
   
PAISJET E NJE FARMACIE dollape dhe banaku, pak te perdorura, ngjyre e bardhe me te kuqe. Ne gjendje te mire, 80000 Lek

80.000 Lek | 22/08/16

Kaloje tek të preferuarit
   
PAISJE TE NJE FAST-FOODI ne gjendje shume te mire pune, me 2 frigorifer banak dhe freskues kollon, 250000 Lek total i diskutu...

250.000 Lek | 22/08/16

Kaloje tek të preferuarit
   
Shitet furre buke me te gjithe paisjet, 2 kateshe, 80 buke. 10.000 E.

  22/08/16

Kaloje tek të preferuarit
   
2 FRIGORIFER BANAK, freskues, 45000 leke, 2 frigorifer ngrires, 2 frigorifer kollon freskues 22000 leke, frigorifer past...

80.000 Lek | 22/08/16

Kaloje tek të preferuarit
   
MINIFURR BUKE Kapaciteti 30 buke. Prodhim italian. Shume pak e perdorur. 2000 E. Kupol per thithjen e tymit. 180 *...

  22/08/16

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 48 Njoftime Fq. 1 2 3 4 Faqja e parë i mëparshëm e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 3 e 4